Marcelina Wiśniewska
{{ is_error_msg }}
Czas trwania: {{ service_details.bookingpress_service_duration_val }} {{ service_details.bookingpress_service_duration_label }}
Cena: {{ service_details.bookingpress_service_price }}
{{ extra_service_error_msg }} {{ extra_service_error_msg }} {{ is_error_msg }} {{ is_error_msg }} {{ is_error_msg }} Podsumowanie Twojej rezerwacji spotkania {{ coupon_code_msg }} {{ coupon_code_msg }} {{ coupon_code_msg }} {{ coupon_code_msg }} Płać lokalnie PayPal {{ is_error_msg }} {{ staffmember_details.bookingpress_staffmember_email }} {{ staffmember_details.bookingpress_staffmember_phone }}
W pracy terapeutycznej niezwykle ważne są dla mnie empatia, zrozumienie, zaangażowanie, dyskrecja i szacunek jako niezbędne jakości budowania bezpiecznej relacji terapeutycznej. Zapraszam osoby w kryzysie zdrowia psychicznego, doświadczające: obniżonego nastroju, lęku, depresji, żałoby, wypalenia, przeciążone stresem, przeżywające trudności w relacjach czy uwikłane w przemoc (w tym poseparacyjną). Szczególnie bliskie są mi tematy związane z neuroróżnorodnością i cPTSD. Pomagam również osobom, które mają trudność z określeniem przyczyn pogorszonej jakości życia. Jeśli Twoja codzienność stała się trudna do zniesienia i czujesz, że potrzebujesz wsparcia na drodze ku zmianie, serdecznie zapraszam Cię na konsultacje.
Moje doświadczenie w pracy pomocowej sięga 2019 roku, kiedy to zaczęłam angażować się w działalność wrocławskich organizacji pozarządowych. Na samym początku mojej drogi towarzyszyłam podopiecznym Fundacji Centrum Praw Kobiet podczas posiedzeń sądowych i mediacji w związku z pełnieniem roli tzw. osoby zaufania.
Byłam wolontariuszką w Domu Wspólnym, gdzie wspierałam osoby z doświadczeniem chorób psychicznych, takich jak schizofrenia czy ChAD. Brałam udział w programie szkoleniowo-stażowym polegającym na udzielaniu wsparcia kobietom doświadczającym przemocy ze szczególnym uwzględnieniem przemocy okołoseparacyjnej z ramienia Stowarzyszenia INTRO. W ramach tego projektu prowadziłam również indywidualne wywiady pogłębione z kobietami, które uwolniły się od przemocy. Wspierałam także podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Ich Rodzinom w Szczególnie Trudnej Sytuacji Życiowej „ISKIERKA”. Ukończyłam filozofię i prawo w ramach Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych na Uniwersytecie Śląskim. Przez kilka lat pracowałam w branży prawniczej.
Szkolenie, które realizuję, jest akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii oraz Europejskie Stowarzyszenie Terapii Gestalt. Ważną częścią mojego rozwoju jako psychoterapeutki stanowią lata terapii własnej w nurcie Gestalt. W trosce o jakość swojej pracy, nieustannie poszerzam swoją wiedzę i umiejętności, biorąc udział w regularnej superwizji.